داستان آویهنگ از ابتدا تا به اینجا

"بهار 1392 بود که تصمیم گرفتیم شرکتی تأسیس کنیم و با فاکتورهای مدیریتی خود، آن‌را اداره کنیم. خواسته‌ای که در ابتدا آرمان‌گرایانه به نظر می‌رسید، ولی می‌توانست تحقق یابد و یافت..."

تنها چند ماه بعد، شرکت آویهنگ زاده شد. نامش شخصیت ماجراجوی شرکت را نشان می‌داد. شرکتی که بنا داشت در اقیانوس رقابت‌گرای صنعت نرم‌افزار، تجربه سالیان گذشته را با سکّان خلاقیت براند. مسیری مه‌آلود، و تنها ابزار گذر سلامت از آن، تلاش بی‌وقفه و پشتکار مدیرانی بود که صبوری خود را برای جذب و آموزش نیروی‌انسانی جویای شرایطی برای بروز خلاقیت، خرج کردند. مسلماً، ایجاد فضایی آرام، بدون تنش و حاشیه، و هم‌راستا کردن افراد با شناختی حداقلی از آنان، بسی دشوار است. ولی آویهنگ، آن‌را ساخت. دستاورد تاکنون این تلاش‌ها و آن آرمان‌گرایی، پرچم افراشته‌ی موفقیتی است به پشتوانه‌ی ده‌ها پروژه ملی و بیش از 20 سامانه‌ی فعال در سراسر کشور؛ سامانه‌هایی با هدف تسهیل ارتباط مردم از سراسر کشور با وزارت‌خانه‌ها و ارگان‌ها.

نقاط قوت آویهنگ

 همکاری با آویهنگ

 

زیربنایی ترین سرمایه شرکت آویهنگ، نیروی انسانی خلاق ، باهوش و با تجربه فراوان است که در محیطی دوستانه  پروژه های وزین و پرکاربرد ملی را با تعامل و صمیمیت و با قابلیت بالای کار گروهی به ثمر می رساند.

در حال حاضر تیم تخصصى شرکت از واحدهاى تحلیل و طراحى، توسعه نرم افزار، تضمین کیفیت، توسعه زیرساخت، پشتیبانى و نگهدارى، پایگاه داده و داده کاوى و هوش تجارى تشکیل شده است و تمامی نیروها علاوه بر دانش  بالا و توانایی تجزیه و تحلیل، علم و تجربیات خود را با یکدیگر به اشتراک می گذارند و موجب ارتقای دانش تخصصی و تجربی همکاران دیگر می شوند.

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.